Osobní stránka

Věřím si a vím kdy mám dost

Jermaine Jackson

MŮJ DENNÍK

Jermaine Jackson

25.6.2009  mi bylo oznámeno, že se zastavilo srdce legendárnímu zpěvákovi všech dob - Michaelovi Jacksonovi. Večer jsem si to pořádně uvědomila a pátrala na internetu, supermusic.sk .... Brečela jsem. Nevím proč se mě to tolik dotklo, když jsem Michaela neměla nikdy moc v lásce. Vše se změnilo až jeho smrtí! Najednou jsem si vzpomněla na své dětství a píseň Earth Song. Měla jsem ji nahranou na videokazetě a brečela u videoklipu, který dojímal - už odmala nenávidím ubližování zvířatům - slonům, tuleňům, psům, koňům, velrybám, ... Sami ubližujeme i Matce přírodě .... Ale proč?

7.7.2009 se s Michaelem loučil celý svět, včetně mě. Celou tu dobu jsem probrečela, a tento den je tím nejhorším, lépe řečeno nejsmutnějším dnem v mém životě. Někdy si říkám: Bude něco horšího? No nikde nenacházím odpověď, protože ta odpověď nezávisí na ostatních. Kdyby se tak dal čas vrátit zpět :( V paměti z MEMORIAL mi zůstává píseň Smile, kterou zpíval Michaelův bratr Jermaine, Gone Too Soon, kterou zpíval Usher a srdceryvný projev jeho dcerky Paris ... NIKDY NEZAPOMENU!

17.9.2009 Velice jsem si oblíbila skupinu Jacksons 5 a už ji nikdy nechci vytrhnout ze svého srdce! Taky jsem si oblíbila Michaelovi bratry a od 7.září v 14:35 a 9.září v 22:19 jsem si zamilovala právě Jermaina. V tyto datumy jsem ho na nejmenovaném webu bránila z nařčení, že jednou písní ,,pošpinil,, jméno svého bratra Michaela. Píseň se jmenuje: Word To The Badd! MÉ REAKCE BYLY: 7.září 2009 v 14:35 - Od vydání této písně přece uběhlo několik let, tak proč ho za to teď odsuzovat? Věřím, že ho smrt bratra velmi zasáhla, minulost nechejme minulostí. Já se k Jermainovi neobrátím zády, budu ho mít i nadále ráda. Pokud by to udělal po jeho smrti, tak to je potom jiná. 8.září 2009 v 14:16 - Kdo nezná Jermaina, neměl by ho odsuzovat! Asi budu jediná, která se staví na jeho stranu, ale to mi nevadí! Ano, ani já ho neznám osobně, kdyby mi to udělal můj bratr, velmi by mne zklamal, ale dokázala bych mu odpustit, je to přece dávno, minulost by se měla nechat minulostí! Jestli všechno dělá aby získal, tak mu to taky neodpustím, jenže nevím o tom, takže zůstávám na Jermainově straně, třeba i kdyby byl proti mě celý svět. Promiňte mi to, ale musela jsem se vypsat. Ale je pravda, že sto lidí, sto chutí ... Jedna mi odepsala, že nejsem jediná, že měl určitě Majkla moc rád, i když ho mrzelo, že se nikdy nedostal přes jeho stín. A má odpověď? 9.září 2009 v 22:19 - Jsem velice ráda, že nejsem jediná, protože já Jermaina miluji :)

28.9.2009 V tento den jsem si stáhla diskografii Jermaina Big Brother + 3 albumy. Ale písně ,,mého srdce,, bohužel ani jedno neobsahuje. Ale hity jako Dynamite, Sweetest Sweetest a When The Rain Begins To Fall ano. Na svém blogu mám i samostatný panel Jermaine Jackson. Je mi jedno, co si ostatní pomyslí, jak často říkám a píšu - mám všechno a všechny na háku! Ale opravdu úplně všechno? Určitě se většina ptá: Proč zrovna Jermaine Jackson? Odpovím asi takto: Je to jeden ze členů Jacksons 5, bratr Michaela Jacksona, má rytmické písně, nepůsobí nafoukaně a možná je to i díky tomu, že jsem se postavila na jeho stranu. Mám jeho fotku jako tapetu plochy, ale závislá na něm nejsem a myslím, že ani nebudu. Jednoduše je to ,,zdravá láska,, , úcta a obdiv. V mládí měl velice hezké oči, ale nikdy nepředčí ty Michaelovi.

29.9.2009 To, jaké city k němu cítím neví nikdo, jenom já :) Ale to neprozradím, protože určité věci je lepší nechat si pro sebe ...

 
Ti co mne znají vědí jaká jsem.Sama se nedokážu popsat,někdy je lépe dozvědět se to od ostatních.Jak se cítím já nemusí znamenat,že to tak budou cítit i ostatní.Jsem sama sobě pánem,sama vím co chci a nechci aby mi do toho někdo mluvil.Nejsem dokonalá,ale ani nejsem obyčejná.Nejsem krásná,ale také nejsem škaredá.Jsem co jsem a kvůli ostatním se měnit nebudu!Začni tím,koho vidíš v zrcadle,začni sám sebou.Tohle mne naučil jeden úžasný člověk,který tu není mezi námi.Jmenuje se Michael Jackson!Ta pravá krása je uvnitř každého z nás,svou vizáš měnit nebudu.Jestli mi chce někdo ublížit,nenechám se!Své sny si hodlám splnit i přes všechny překážky osudu.Věřím v něj,ale hlavně věřím v sama sebe!Život je hořký,bohudík...