Osobní stránka

Věřím si a vím kdy mám dost

10 tipů,jak si zlepšit náladu

Podzim přináší dlouhé večery, deštivé dny a často bohužel i ,,blbou" náladu.

Ta se ale dá celkem jednoduše zahnat. Myslete na hezké věci, udělejte si radost, zpříjemňujte si každý den maličkostmi - stačí dobrý čaj, procházka lesem, zajděte s dětmi do kina na rodinnou komedii nebo si kupte květiny či flakonek s novou vůní. Zkrátka dělejte vše, co je vám milé a příjemné. S nenáladou ale můžete rychle zatočit také za pomoci našich tipů.

1.Pijte vodu s citronem

Dostatek tekutin prospěje vašemu organizmu a vitamin C obsažený v citronové šťávě posílí obranyschopnost.

2.Zamlsejte si

Kupte si kvalitní čokoládu. Pochutnáte si a ,,obalíte si" nervy. Jen pozor na množství, ať vám kromě energie a uklidnění nepřinesou také výčitky z přibývajících kilogramů.

3.Choďte na procházky

Chůze prospívá celému tělu a ovlivňuje krevní oběh. Navíc přijdete na jiné myšlenky a zbavíte se stresu.

4.Uvařte si bylinkový čaj

Např. meduňkový uklidňuje a pomáhá při nespavosti.

5.Naložte se do vany

Chmurné podzimní dny zakončete koupelí s esenciálními oleji, které osvěžují, ulevují od bolesti i pomáhají při nachlazení, rýmě apod.

6.Poslouchejte hudbu

Oblíbená melodie vám zlepší náladu, odvede pozornost od starostí a uvolní stres.

7.Zahalte se do vůní

Příjemná vůně skvěle povzbuzuje a je osvědčeným zdrojem pohody a radosti.

8.Obklopte se přírodou

Přineste si z procházky nádherné barvy podzimu - třeba jen větvičku červených šípků. Skvěle oživí a ozdobí jakýkoli koutek vašeho bytu.

9.Kouzlete s barvami

Některé barvy dovedou příjemně vyladit - energii vám zaručeně dodá červená.

10.Usmívejte se

Důležitý je také dostatek spánku a své bezesporu udělají i úsměv a dobrá nálada.

 
Ti co mne znají vědí jaká jsem.Sama se nedokážu popsat,někdy je lépe dozvědět se to od ostatních.Jak se cítím já nemusí znamenat,že to tak budou cítit i ostatní.Jsem sama sobě pánem,sama vím co chci a nechci aby mi do toho někdo mluvil.Nejsem dokonalá,ale ani nejsem obyčejná.Nejsem krásná,ale také nejsem škaredá.Jsem co jsem a kvůli ostatním se měnit nebudu!Začni tím,koho vidíš v zrcadle,začni sám sebou.Tohle mne naučil jeden úžasný člověk,který tu není mezi námi.Jmenuje se Michael Jackson!Ta pravá krása je uvnitř každého z nás,svou vizáš měnit nebudu.Jestli mi chce někdo ublížit,nenechám se!Své sny si hodlám splnit i přes všechny překážky osudu.Věřím v něj,ale hlavně věřím v sama sebe!Život je hořký,bohudík...