Osobní stránka

Věřím si a vím kdy mám dost

Umění milovat (se)

 

,,Při souložení jest s ženou zacházet tak, jak se jí líbí. Kamkoliv upře zléhaná zrak, tam jest ji laskat. To je tajemství žen

Toto je jedna z rad pocházejících ze slavného staroindického textu, který sepsal mnich Vátsjájana. Kámasútra je známá jako soubor milostných pozic, s jejichž pomocí dosáhnete slasti. Přestože má v podtitulu název Poučení o rozkoši, ve skutečnosti se nezabývá jen sexem. Má dát návod, jak žít šťastný a spokojený život a dosáhnout osvícení.

Učebnice lásky

Vznik Kámasútry se datuje někdy mezi 4-6. století našeho letopočtu. Text je rozdělen do sedmi částí a 36 kapitol, kniha je psaná sanskrtem. Původní Kámasútra byla určena mužům a měla jim pomoci poskytnout ženám lepší prožitek z milování. Kniha popisuje 64 milostných technik nesoucích poetické názvy. Leckteré z nich jsou až na hranici gymnastických cvičení. Kniha byla vydána v mnoha překladech a variantách. Kromě původního staroindického textu vzniklo i velké množství úprav pro současné milence doplněných ilustračními fotkami. K dostání je však i Kámasútra určená pro gaye nebo lesbické páry.

Chrámy sexu

Detailní a návodné zobrazení erotických pozic z Kámasútry najdete i na stěnách komplexu chrámů v Indii. Khadžuráho je malá vesnice daleko od civilizace, která je známá hlavně svými středověkými hinduistickými chrámy. Výjevy, které zde uvidíte, nejsou nijak náznakové. Jsou na nich zobrazeny snad všechny pozice, které si dokážete i nedokážete představit. Nesouloží na nich jen páry, ale je zde ukázán i sex skupinový nebo onanie. Existuje několik teorií, proč tam zmiňované sochy jsou. Podle jedné měly být jakousi kamennou Kámasútrou pro mladé bráchmanské mnichy, kteří vyrůstali odloučení od okolního světa. Pravděpodobnější je však ta, podle níž sochaři zobrazili život se vším, co k němu patří. Součástí výzdoby chrámů jsou totiž i výjevy z běžného života.

Sexuální polohy

LOTOS - V této pozici leží žena na zádech a své nohy překříží do tvaru lotosu jako v józe. Tato poloha je pro ženy poměrně náročná. Jako lotos je označována i pozice, v níž muž sedí s překříženýma nohama a žena si mu tváří v tvář sedne na klín. Tato poloha posiluje pocit blízkosti.

HOUPAČKA - V této poloze má dominantní roli žena. Muž leží na zemi na zádech, žena si na něj sedne zády k němu a přidržuje se jeho kolen. Má tak vše pod kontrolou a může vrtět a houpat pánví na všechny strany. Sama určuje úhel předklánění a zaklánění. Pro ženu je tato poloha vzrušující hlavně proto, že si může vychutnat pocit nadvlády nad mužem. Mužům se líbí proto, že se nemusejí snažit a jen si užívají.

SLONI - Žena v této poloze leží na břiše, vzepře se na rukou, roztáhne nohy a jednu pokrčí do strany. Muž si lehne zezadu na ni. Může se tak pohybovat lehkými a krouživými pohyby. Tato krouživá stimulace přináší vzrušení i ženě. Ta mu může vycházet vstříc. Muž se v této pozici nemůže pohybovat příliš rychle, čimž se prodlužuje doba milování. Žena dosáhne orgazmu, když si dá ruku pod sebe a dotýká se klitorisu. Oba partneři si navíc mohou užívat úzkého tělesného kontaktu.

ROZŠTÍPNUTÍ BAMBUSU - V této pozici leží žena na zádech, jednu nohu natáhne na postel a druhou položí partnerovi na rameno. Muž leží nad ženou a opírá se o ruce. Nohy je dobré v průběhu milování ve stejném rytmu prostřídávat. Dochází tak k povolování a uvolňování svalů a masáži partnerova údu. Tato poloha je prý pro ženu jedna z nejpříjemnějších.

POSVÁTNÁ KRÁVA - Poloze zezadu dávají přednost hlavně muži. Vzrušující však může být i pro ženy. Žena si při této poloze klekne na kolena, rukama se může opírat o pohovku. Muž si klekne za ni a v této pozici se milují. Muž může do ženy hluboce proniknout, což je pro něj velice vzrušující. Partnerovi se také skýtá krásný pohled na ženino pozadí. Má navíc obě ruce volné, což mu umožňuje hladit milenčina prsa a dále ji laskat. Žena může dosáhnout orgazmu drážděním klitorisu. Tato poloha je vhodná pro páry, v nichž je muž výrazně větší než žena.

 
Ti co mne znají vědí jaká jsem.Sama se nedokážu popsat,někdy je lépe dozvědět se to od ostatních.Jak se cítím já nemusí znamenat,že to tak budou cítit i ostatní.Jsem sama sobě pánem,sama vím co chci a nechci aby mi do toho někdo mluvil.Nejsem dokonalá,ale ani nejsem obyčejná.Nejsem krásná,ale také nejsem škaredá.Jsem co jsem a kvůli ostatním se měnit nebudu!Začni tím,koho vidíš v zrcadle,začni sám sebou.Tohle mne naučil jeden úžasný člověk,který tu není mezi námi.Jmenuje se Michael Jackson!Ta pravá krása je uvnitř každého z nás,svou vizáš měnit nebudu.Jestli mi chce někdo ublížit,nenechám se!Své sny si hodlám splnit i přes všechny překážky osudu.Věřím v něj,ale hlavně věřím v sama sebe!Život je hořký,bohudík...