Osobní stránka

Věřím si a vím kdy mám dost

NEVERLAND Michaela Jacksona

Přepychové sídlo Neverland leží u jihokalifornského městečka Los Olivos v okrese Santa Barbara. Ranč o rozloze téměř 12 kilometrů čtverečních s dvaadvaceti domy koupil Jackson v roce 1988 za 26 milionů dolarů a udělal z něj zábavní park pro děti.

Nechyběla tam exotická zvířata, kolotoče, ruské kolo, horská dráha, železnice, autodráhy, spousta hraček, zmrzlina se rozdávala zadarmo, děti tu mohly zůstávat přes noc.

Na ranči v jeho zlaté éře pracovalo asi 70 lidí. Na mzdy zaměstnanců dával Jackson dva miliony ročně a údržba tamní zoo, pouťových atrakcí a vláčku stál a další tři miliony za rok.

Jméno Neverland dostal ranč podle fiktivního ostrova z knihy příběhů Petera Pana, na němž děti nikdy nedospějí.

 
Ti co mne znají vědí jaká jsem.Sama se nedokážu popsat,někdy je lépe dozvědět se to od ostatních.Jak se cítím já nemusí znamenat,že to tak budou cítit i ostatní.Jsem sama sobě pánem,sama vím co chci a nechci aby mi do toho někdo mluvil.Nejsem dokonalá,ale ani nejsem obyčejná.Nejsem krásná,ale také nejsem škaredá.Jsem co jsem a kvůli ostatním se měnit nebudu!Začni tím,koho vidíš v zrcadle,začni sám sebou.Tohle mne naučil jeden úžasný člověk,který tu není mezi námi.Jmenuje se Michael Jackson!Ta pravá krása je uvnitř každého z nás,svou vizáš měnit nebudu.Jestli mi chce někdo ublížit,nenechám se!Své sny si hodlám splnit i přes všechny překážky osudu.Věřím v něj,ale hlavně věřím v sama sebe!Život je hořký,bohudík...